Kandydaci

Zdzisław

Zdzislaw
Zdzisław, zwany czasami (na skutek bełkotliwej opowieści marynistycznej) Pontonem. Od Wolina 2011 występuje w pakiecie ze swoim synem, zwanym Zdzichsonem.

Wernest

wernest
Imię wybrał takie, że było kwestią czasu aż sobie sami uprościmy. W wyniku gry słów został Tofikiem. Podobieństwo do bohatera pewnego skeczu kabaretowego zupełnie przypadkowe. Jest jaskrawym przykładem tego, że absolutnie KAŻDY może zaistnieć w internecie. Nie tylko przydzwoni w cymbał, ale znajdzie jeszcze 10 sposobów na wszystko.

Jaskier

jaskier
Koneser zarostu a’la Adam Małysz. Tworzy różne rzeczy ze srebra, mosiądzu i złota. Typowy przedstawiciel drugiej linii. Uczynny, grzeczny i miły, co obserwujemy z niepokojem. Czasami obawiamy się, żeby nie cofnęła mu się mutacja głosu.

Donat

donat
Wybitny szewc, zawsze w zanadrzu ma dla siebie zapasowe buty, niestety oba prawe. Ręce dla odmiany ma dwie lewe. Z jego hełmu można napoić małą stadninę koni i jednego prosiaka. Skrzętnie skrywa swoje myśli a często nawet obecność.

Huginn

hugin3
Jak sam o sobie powiedział, nie jest przystojny jak Brad Pitt, nie jest zbudowany jak Schwarzenegger, za to liże jak Lassie. Drużyna rozumie, toleruje i nie ma nic do dodania.

Osiej

osiej

Arek

arek

Puszysty

piesel_001_kruki

Hvitserk Harfager

papryk-skwarek
Zwany również Paprykiem Skwarkiem. Obiecujący kandydat, na wyjazdach pracuje tak ciężko, że potrafi zasnąć podczas wiecu. Na Yule 2017 został niekwestionowanym królem imprezy, a przynajmniej tak mu mówimy

Jarek

jarek