Niewiasty

Eleonora

Bardzo spokojna osoba, która jednak potrafi działać impulsywnie kiedy ktoś wciera jej garść smalcu we włosy.

Storrada

Jak każda kobieta kocha ozdoby, co widać na załączonym obrazku. Słynie z kunsztownych haftów, w przeciwieństwie do części drużyny, robionych nićmi.

Sandra

Dziewczyna z charakterkiem. Miłośniczka zwierząt, dla których dobra lepiej, żeby nie piła energetyków, bo przypomina „Pan z Dragon Ball GT”.

Justyna

Specjalistka od celnych ripost słownych (i nie tylko). Potrafi sprawić, że Houshold chodzi jak w zegarku, a przy tym jest urocza i ma talent do zarażania dobrym nastrojem.

Pela

Wytrwała tkaczka krajek, która wyznaje zasadę „ze spokojem do celu”. Wygląda na łagodną, jednak potrafi pokazać siłę żelaznej damy – nie tylko wobec nieułożonego drewna, wobec męża też.

Angelika

Jedna z najgłośniejszych niewiast, wszędzie jej pełno, przy czym niezwykle łagodna wobec swego męża. Najchętniej realizuje się przy swoim ulubionym rzemiośle – gotowaniu potraw w obozowej kuchni.

Maria

Niesamowicie opanowana osoba. Nawet Wilku tylko niekiedy wyprowadza ją z równowagi. Prawdopodobnie chce przetestować granice swej wytrzymałości, gdyż postanowiła wyjść za niego za mąż.

Asia

Jedna z nielicznych kobiet, które dołączyły do nas samodzielnie i dobrowolnie. Intensywnie doskonali swoje rzemiosło i wiedzę historyczną.
Prawdopodobnie stara się tym odwrócić swą uwagę od myśli co z nas za ludzie.

Ola

Dziewczyna Patryka. Cicha osóbka, ale z wyjazdu na wyjazd się rozkręca. Prawdopodobnie zorientowała się, że nie wszystko, co mówimy, jest na poważnie.

Ola

Justyna

Druga połowa Raka. Na szczęście – złośliwa, więc dostarcza nam regularnie nowe zabawne pseudonimy dla swego oblubieńca.

Natalia