Rok 2007


23–25 marca, Poznań – ogólnopolski konwent fantastyki Pyrkon

I w tym roku nie mogło nas zabraknąć na Pyrkonie. Zwabieni poprzebieranymi gothic lolitami oraz paszkowymi trunkami bawiliśmy się godnie. Sam pokaz odbył się wewnątrz szkoły – pokazaliśmy klasę robiąc najbardziej zwartą ścianę wśród przybyłych drużyn. Pojedynki rozgrywały się na arenie 1×1 metra, więc nie trwały zbyt długo. Z niecierpliwością czekamy na replay.


Powrót do góry

24 marca, Baborówko – I Biesiada Wojów

Biesiadę w Baborówku zaczęliśmy od wygrania wszystkich kręgów, ścianek i pojedynków. W rolach głównych wystąpili Valgard, Eldar, Ulfar i Sławoj.

Na deser wzięliśmy udział w konkurencjach plebejskich, gdzie Ulfar miał kłopoty ze znalezieniem dziewicy z którą mógłby pobiegać. Wieczorną porą zebraliśmy się w stodole by wspólnie biesiadować do białego rana napełniając nasze gardła 50 litrami darmowego piwa.


Powrót do góry

16–17 czerwca, Mrówki k. Wilczyna


Powrót do góry

22–24 czerwca, Cedynia – I Cedyńskie Spotkania z Historią


Powrót do góry

20–22 lipca, Wolin – XIII Festiwal Słowian i WikingówPowrót do góry

10–12 sierpnia, Sieraków – II Festiwal Kultury Wczesnośredniowiecznej


Powrót do góry

7–9 września, Hofstade


Powrót do góry

27 października, Poznań, Muzeum Archeologiczne w Poznaniu

Gdy Wojan prosi o pomoc w zorganizowaniu pokazu, Kruki czym prędzej zlatują się, by wesprzeć przyjaciela w potrzebie. Tym razem było to Muzeum Archeologiczne w Poznaniu.

Imprezę urozmaicała Janettee ze swoim kramem. Grimar chwycił za duna a Eldar sie na niego nadział, gdy walczył z Erykiem. Ulfar namówił Księdza, by trochę sobie podymał u Antera – może to go rozluźni i zacznie rozróżniać pokazy od treningów. Niestety nikt nie wygrał dwóch piw obiecanych przez Ulfara za zbicie czubka Ramzesa (choć Grimar dobrze kombinował…).


Powrót do góry